Welcome To BlackShadow GTA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Welcome To BlackShadow GTA

Aici veti gasi informati despre serverul BlackShadow GTA, pentru regulament mergeti sa sectiunea regulile serverului, pentru o lista cu jucatori banati de pe server si cerei unban, mergeti la sectiunea Jucatori Banati si Cereri Unban, pentru plangeri sau
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Important!!Cititi!!

In jos 
AutorMesaj
Cronos
Admin
Admin
Cronos


Mesaje : 49
Data de înscriere : 29/07/2008

Important!!Cititi!! Empty
MesajSubiect: Important!!Cititi!!   Important!!Cititi!! Icon_minitimeJoi Aug 07, 2008 4:07 pm

Atentie, eu si OverLord am hotarat ca fiecare lider de la fiecare job va avea admin , si cu cat veti juca mai mult pe server veti avea admin de rank mai mare , sunt 4 rankuri , la inceput , veti avea rank 1 , in timp va voi creste rankul , asa ca jucati si cresteti .

Inca ceva , cand veti avea admin si va voi creste rankul de admin pe care il aveti eu va voi oferi un bonus , nu se stie ce va fi , pot fi bani sau poate fi respect sau chiar level.


Veti primi Admin dupa ce veti trece mai multe teste care le veti da cu mine si OverLord si va trebui sa aveti level minim 8 pentru a va oferi admin , asa ca faceti levele .


Veti putea discuta cu mine si OverLord la aceste id-uri : Steffy : yoh_and_stef
OverLord : danny_nike2001

Daca ne cunoastem de undeva , sau de pe alte server si voi mati ajutat pe mine sau OverLord veti avea automat admin , de level 2.


Bafta la Levele!
Sus In jos
https://blackshadowgta.forumgratuit.ro
 
Important!!Cititi!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Welcome To BlackShadow GTA :: Stiri-
Mergi direct la: